מחיר מניה
*בעיכוב של 20 דקות
מודיעין 1
שדרות המלאכות 125, מודיעין
מידע כללי
מרכז מודיעין 1 הינו מרכז מסחרי פתוח הממוקם במרכז עינב, אזור המלאכה והמסחר של מודיעין מכבים רעות.
המרכז  נמצא על תוואי כביש 431 המחבר בין העיר לכביש 1 ומערבה לכיוון רמלה, לוד וראשון-לציון, וכן כביש  פנימי המחבר את המרכז לפארק הטכנולוגי של העיר ובסמיכות לתחנת הרכבת פאתי מודיעין.
מרכז  מודיעין 1 משתרע על פני שטח של כ 17,000 מ"ר ובו כ 12,000 מ"ר של מסחר והוא כולל מגוון רחב של חנויות, מסעדות ובתי קפה מרשתות שונות.
 
שוכרים עיקריים:
מקס סטוק, הום סנטר,  מגה ספורט עודפים, ניצת הדובדבן, מחסני תאורה, טויס אר אס, למטייל, צומת ספרים, ד"ר גב, רוזן ומינץ, קפה גרג, מסעדת פדריק, מסעדת לוצ'נה ועוד.
מיקום:
לפרטים נוספים על הנכס, מנהל המתחם, אביאל ביטון, טלפון: 050-3230373 דוא"ל: aviel@megaor.co.il
משרדי החברה
רחוב הנחושת 6, רמת החייל
תל אביב, 6971070
טלפון: 03-7686700
פקס: 03-7686710
פרטים ליצירת קשר
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
הערה משפטית
אתר זה והמידע הכלול בו אינם מהווים הזמנה לרכישת ניירות הערך של החברה ו/או הצעה ו/או המלצה כלשהיא אחרת למשתמשים באתר.
האמור לעיל אינו מתיימר להיות פרשנות מוסמכת של הוראות דיני המס החלים או תיאור ממצה של הוראות המס הנוגעות למיסוי המשקיעים והחברה, ואינו בא במקום יעוץ מקצועי, בהתאם לנתונים המיוחדים ולנסיבות הייחודיות לכל משקיע.
השימוש במידע לעיל הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והחברה אינה מבטיחה את מידת הדיוק של המידע, שלמותו, עדכניותו ואת מידת התאמתו לכל צורך ספציפי שהוא.
המידע לעיל נכון ליום כתיבתו והחברה אינה מתחייבת לעדכן את המידע מעת לעת. בהתאם, יתכנו שינוים מיידים או מתמשכים שיש בהם כדי להשפיע ו/או לשנות את המידע המובא לעיל.
בכל מקרה של סתירה או אי התאמה בין האמור בדיווחיה הפומביים של החברה, לבין האמור לעיל, יגבר האמור בדיווחיה הפומביים של החברה, כפי שהתפרסמו באתר מגנ"א של רשות ניירות ערך (www.magna.isa.gov.il) ובאתר מאיה של הבורסה לניירות ערך בתל-אביב בע"מ (http://maya.tase.co.il)